Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 213 091 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Przepraszamy

poniedziałek, 05 września 2011 17:44

Hejka!!! Przepraszamy was bardzo za to, że notek na blogu już nie ma. Blog został zawieszony, dlatego że kiedy Igortg i Matik1999 odeszli, nie wyrabiałem z notkami i straciłem chęci do robienia bloga. Blog zostaje zawieszony. Bardzo mi smutno że nie wytrwaliśmy roku. Kiedyś może blog będzie dalej aktywny, ale do tego czasu... Żegnajcie! 


 

- Mati Pasio :(



oceń
2
5

komentarze (10) | dodaj komentarz

Przygotowania do Island Adventure Party + Niespodzianka!

wtorek, 19 lipca 2011 13:42

Hejka!!! Na CP niedawno pojawiły się kartony i pudła w których widzimy rekwizyty na Island Adventure Party! Happy77 umieściła na Youtube filmik w którym pokazuje niektóre atrakcje naszej przygodowej imprezy! W zeszłym orku zbieraliśmy papierowe statki... A w tym? Według mnie będziemy musieli zbierać kraby kryjące się po całej wyspie a w zamian dostaniemy tapetkę lub fajny itemek. Oto filmik:


 

Wy też uważacie tak jak ja? Jeśli tak to możecie wypowiedzieć się o tym na... Komunikatorze NCPI! Oto nasza strona:

 

newsclubpenguininfo.cba.pl

 

Jest to nasz komunikator! Tutaj będę dodawał krótkie wpisy o nowościach na blogu lub przerwach w pisaniu. Zawsze jak dodam notkę na blogu, wtedy tam podam do niej link a wy będziecie mogli się wypowiadać na ten temat. Najpierw jednak trzeba się zarejestrować! Do zobaczenia!!!


oceń
1
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Nowy Katalog Penguin Style!

środa, 06 lipca 2011 18:20

Hejka!!! Nie będe za dużo mówił, ponieważ dołącze też filmik. Dzisiaj pojawił się nowy katalog Penguin Style! Są w nim najnowsze pirackie kreacje ponieważ w tym miesiącu będzie...... Island Adventure Party! Nie moge się doczekać! Wiecie, że była to moja pierwsza impreza w Club Penguin?

 


 

 

 


oceń
2
1

komentarze (9) | dodaj komentarz

Aktualizacja DJ3K!

środa, 29 czerwca 2011 18:53

Hejka!!! Niedawno CP Team zaktualizowało DJ3K! Oprucz innego Menu dodano pewną opcję! Teraz możemy nagrać naszą muzykę i potem puszczać ją w igloo. To porste! Kiedy gramy w grę klikamy u góry czerwony przycisk i zaczynamy grać muzykę.


 

 

 

Potem kiedy chcemy zakończyć nagrywać klikamy ponownie na czerwnoy przycisk, Pojawia nam się informacja czy na pewno chcemy zapisać ten utwór, klikamy Save. Teraz jeśli chcemy puścić tą muzykę w naszym igloo robimy tak: Wchodzimy do igloo. Klikamy w zakładke gdzie zmienia się muzykę. I tak u góry mamy nasze zapisane muzyki. Wybieramy jaką chcemy.I już! 


 

 

 

Teraz możemy chwalić się naszymi mixami kolegom! Do zobaczenia!!!


oceń
0
0

komentarze (9) | dodaj komentarz

Nowy Katalog Martial Atworks

środa, 29 czerwca 2011 17:55

 

 

 

 


oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

Partnerzy NCPI!

sobota, 18 czerwca 2011 12:29

Oto partnerzy naszego bloga:

cpoczamipingwna.bloog.pl

 

Jeśli chcesz żeby twój blog znalazł się w partnerach bloga, musisz wysłać mi na e-mail matipasio@interia.pl link do twojego bloga oraz banner do niego. Powienien on mieć wymiary mniejsze niż 400 x 400. Ja ocenie twój blog i zobacze czy jest godny zareklamowania. Do zobaczenia!!!

 



oceń
0
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Music Jam już jest!

piątek, 17 czerwca 2011 14:35

Hejka!!! Wczoraj wieczorem zaczęło się Music Jam! Odrazu przejde do rzeczy! Darmówką nie są słuchawki... Pewnie większość z was ucieszyła się kiedy usłyszała tą wiadomość, lecz jednocześnie zdzwiła się "co jest darmówką?". A więc....darmówką... jest... czapka Breakdancer'a! Jest ona ukryta w Cove!

 

 

A teraz wesoła wiadomość! Casa Fiesta jest dla nonów! Teraz każdy może pobawić się w stylu meksyku! Na Ice Berg można spotkać Penguin Band! Ale... nie można wziąźć tapetki ani stampsa... Ponieważ tam są oni tylko do oglądania. Udało mi się ich spotkać.

 


 

Nie jest ich tak łatwo spotkać... Dla memberów jest dostępne RoofTop i BackStage. Są tam dla nich darmówki! W backstage znajduje się zielona koszulka a w RoofTop radio!

 


Z ubraniami dla memberów mamy jeszcze trzy różne stosika, jedno w Ski Village, drugie na Ice Berg, a trzecie w snow forts!  Można spotkać Penguin Band i Cadence! Mam nadzieję że mi  i wam się uda! Pojawił się także pokój w którym jest dobrze nam znany... Music Maker 3000! Stary wynalazek Gary'ego który przetrwał aż do dziś! A oto wideo które zrobiłem z muzyką jaka jest w town na Music Jam! Lubię jej słuchać!


 

 

 

Do zobaczenia! Nie zapomnijcie przyjść jutro o 13:00 do mojego igloo na Kociuszko ponieważ będą tam moje urodziny! 



oceń
0
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Aktualizacja wyglądu nowości dla memberów!

środa, 15 czerwca 2011 19:22

Hejka!!! Na stronie CP w zakładce membership pojawiły się zmiany! Teraz możwmy więcej dowiedzieć się o naszym członkostwie. Wygląda to teraz mniejwięcej tak:


 

Jest tam jeszcze rysunek pingwina ale nie było miejsca żeby wstawić jego zdjęcie na blog. Pojawiła się tam także specjalna tabela, w której pokazane jest co może robić non, a co może robić member. Jak widać mając membera mamy 4 razy więcej możliwości niż non a może nawet więcej. Do zobaczenia!!!



oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Better Igloos Czerwiec 2011!

sobota, 11 czerwca 2011 9:03

 

 

 

 


oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Nowe pocztówki!

piątek, 10 czerwca 2011 15:27

Hejka!!! Wczoraj wieczorem ukazały się nowe pocztówki! Oto one:


To niemożliwe! Na jednym z nich widać nowy wygląd Penguin Band! Do zobaczenia!!!


oceń
0
0